• دهمین کنفرانس ملی تحلیل پوششی داده ها

اخبار سایت


فایل مقاله و ارائه پروفسور کرستنز 

 

به اطلاع دانشجویان و اساتید  گرامی می رساند که فایل مقاله و ارایه پروفسور کرستنز (Prof. Kristiaan Kerstens)، سخنران کلیدی در دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها، را می توانید از اینجا دانلود نمایید.صدور گواهی ها:

 
 •  به اطلاع فرهیختگان گرامی می رساند که  گواهی های مقالات و کارگاه ها  در سامانۀ کنفرانس بارگذاری شده است. چنانچه در گواهی های صادر شده اشتباهی مشاهده می فرمایید لطفا با مشخص کردن تغییرات فقط از طریق سایت کنفرانس اطلاع رسانی نمایید  تا اقدام لازم برای اصلاح آنها انجام گیرد.

 • توجه: جهت مشاهده گواهی مقالات به صفحه شخصی خود مراجعه کرده در بخش آمار کلی مقالات بر روی سطر مورد نظر کلیک نمایید اطلاعات مقاله، پرونده و گواهی از این قسمت قابل رویت می باشد. دکمه دریافت گواهی در جلوی هر مقاله اضافه شده است.

 • توجه: جهت مشاهده گواهی کارگاه ها به صفحه شخصی خود مراجعه کرده در بخش  فهرست کارگاه‌های ثبت نام شده دکمه دریافت گواهی در جلوی هر کارگاه  اضافه شده است. لازم به ذکر است برای گواهی کارگاه ها اضافه کردن کد ملی در بخش اطلاعات کاربری الزامی است، لذا آندسته از دوستانی که کد ملی خود را ثبت نکرده اند لازم است بعد از ورود به صفحه شخصی خود، در قسمت ویرایش مشخصات کاربری نسبت به اصلاح کد ملی اقدام نمایند.
راهنمای مسیر دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها

شرکت کنندگان محترم در دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها می توانند فایل راهنمای مسیر  کنفرانس را  از  اینجا  دانلود نمایند.


رزرو وعده های غذایی
 
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها می رساند که حداکثر تا تاریخ ۱۲ شهریور نسبت به رزرو وعده های غذایی اقدام نمایند. 
لازم به ذکر هست که در روز کنفرانس امکان  فروش ژتون آزاد وجود ندارد.
 
 

برنامه زمان بندی ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت سخنرانی و پوستر 

شرکت کنندگان محترم در دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها می توانند برنامه زمان بندی سخنرانی  و پوستر  کنفرانس را  از  اینجا  دانلود نمایند.


برنامه کلی دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها

شرکت کنندگان محترم در دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها می توانند برنامه کلی کنفرانس را  از اینجا دانلود نمایند.
 تمدید مهلت پرداخت هزینه ثبت نام

به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند، با توجه به درخواست های صورت گرفته، مهلت پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس تا تاریخ 31 مرداد ماه 97 تمدید گردید.  بدیهی است پرداخت هزینه ثبت نام بعد از این تاریخ،  ثبت نام با تاخیر (با هزینه اضافی) لحاظ می گردد.


پرداخت هزینه ثبت نام

به اطلاع دانشجویان و پژوهشگران گرامی می رساند حداکثر تا تاریخ 25 مردادماه 1397 از طریق وب سایت کنفرانس نسبت به پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس فقط به صورت الکترونیکی اقدام نمایند. لازم به ذکر است دوستانی که مایل به رزرو اقامتگاه، وعده های غذایی و شرکت در کارگاه ها  هستند، قبل از پرداخت هزینه نسبت به انتخاب آنها اقدام نمایند تا هزینه های مربوطه در صورتحساب شان لحاظ گردد. 
 

راهنمای پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس: پس از ورود به حساب کاربری خود بعد از مشخص کردن و تایید نوع ثبت نام خود،  وارد  صفحه شخصی شوید و در بالای صفحه ای که باز می شود بر روی گزینه صورتحساب کامل برای کاربران ایرانی کلیک نمایید و پس از اطمینان از صورتحساب صادر شده، هزینه نهایی را از طریق کارت های شتاب معرفی شده، پرداخت نمایید.

آن دسته از عزیزانی که بیش از یک مقاله برای ارائه دارند، لطفا بعد از ورود به حساب کاربری بر روی لینک زیر کلیک کرده و نسبت به پرداخت هزینه مقالات دوم یا سوم اقدام نمایند.  

https://dea10.khu.ac.ir/form_epay.php?slc_lang=fa&sid=1&pgrp_id=11-12&pnum=1ارسال فایل نهایی مقالات پذیرفته شده با اصلاحات

احتراما به اطلاع می رساند،  متاسفانه به دلیل عدم ویرایش نهایی بعضی از مقالات توسط مسئولین مکاتبات و حتی عدم پاسخگویی برخی از آنها به مکاتبات ما در موعد مقرر،  در  روند برنامه ریزی شده برای داوری مقالات  وقفه ایجاد شده است. به اطلاع مسئولین مکاتبات مقالاتی که در وضعیت آماده ویرایش توسط ارسال کننده قرار دارند، می رساند که   هر چه سریعتر فایل نهایی ویرایش شده  مقاله خود را از طریق وبسایت کنفرانس ارسال نمایند.  لازم به ذکر است که امکان ویرایش مقالات در تاریخ 23  مرداد ۱۳۹۶ بسته خواهد شد.  ضمنا نویسندگان محترم اصلاحات خواسته شده توسط داور را در فایل ویرایش شده اعمال نمایند، در غیر این صورت مقاله مجددا برگشت داده خواهد شد.
 

تغییرات

 1. 1.  کارگاهی با عنوان  شيوهء نگارش و ارسال يك مقالهء علمي در دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها برگزار می گردد.  لازم به ذکر است این کارگاه جایگزین کارگاه آموزش نرم افزار رفرنس نویسی mendeley  گردید.  علاقمندان برای شرکت در کارگاه ها می توانند از طریق سامانه کنفرانس در بخش کارگاه های آموزشی، ثبت نام نمایند.
 
 1. 2.  لیست سخنران های کلیدی در دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها به روز رسانی گردید.

 
مهلت نهایی ارسال مقالات به دهمین کنفرانس ملی تحلیل پوششی داده ها
 

بدینوسیله به اطلاع کلیه فرهیختگان  گرامی می رساند، با توجه به  تماس های مکرر نسبت به تمدید مهلت ارسال مقالات، مهلت  ارسال  مقالات تا 31 تیرماه 97  تمدید گردید.

**لازم به ذکر است این مهلت به هیچ وجه مجددا" تمدید نخواهد شد.  
لذا خواهشمند است با ارسال به موقع  مقالات به  دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها، برگزارکنندگان سمینار را در برگزاری هر چه بهتر آن یاری فرمایید.

 
نمایه شدن مقالات توسط ISC
به اطلاع شرکت کنندگان محترم می‌رساند که مجموعه مقالات این کنفرانس توسط  ISC نمایه خواهد شد.

ثبت نام در کارگاه های آموزشی
دو کارگاه با عناوین آموزش نرم افزار R و  آموزش نرم افزار رفرنس نویسی mendeley  در  دهمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها برگزار  می گردد. علاقمندان برای شرکت در این کارگاه ها  می توانند از طریق سامانه کنفرانس در بخش کارگاه های آموزشی، ثبت نام نمایند.

 

تمدید مهلت ارسال مقالات به دهمین کنفرانس ملی تحلیل پوششی داده ها

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات خدمت اساتید و دانشجویان محترم، به استحضار می رساند با توجه به درخواست های صورت گرفته در خصوص تمدید مهلت ارسال مقالات، مهلت ارسال مقالات به دهمین کنفرانس ملی تحلیل پوششی داده ها   تا مورخه  ​1۵ تیرماه ۹۷  تمدید شد و علاقمندان می توانند مقالات خود را در بازه زمانی فوق به کنفرانس ارسال نمایند. 

 


حمایت کنندگان

برگزار کنندگان


دانشکدۀ علوم ریاضی و کامپیوتر

تاریخ های مهم

 • فراخوان اول: ۲۰-۱۲-۹۶
 • مهلت ارسال مقالۀ: ۲۵-۰۳-۹۷
 • ​تمدید مهلت ارسال مقاله: 31-۰4-۹۷
 • اعلام نتایج داوری مقالات: 20-۰5-۹۷
 • مهلت ثبت‌نام: 25-۰5-۹۷
 • تمدید مهلت ثبت نام: 31-05-97
 • مهلت ثبت‌نام با تأخیر (با هزینۀ اضافی): ۹۷-06-05
 • تاریخ برگزاری: ۱۴ و ۱۵ شهریور  ۱۳۹۷

پوستر کنگره

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.

آمار سایت

 • کل کاربران ثبت شده: 847 کاربر
 • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
 • میهمانان در حال بازدید: 3 کاربر
 • تمام بازدید‌ها: 321973 بازدید
 • بازدید ۲۴ ساعت قبل: 114 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دهمین کنفرانس ملی تحلیل پوششی داده‌ها می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 All Rights Reserved | 10th National Conference on Data Envelopment Analysis

Designed & Developed by : Yektaweb